Sveika, dārgā sieviete! Prieks, ka esi nonākusi šajā lapā! 

Un mēs tiešām ticam, ka gan Tu, gan ikviena cita daiļā dzimuma pārstāve ir dārga un īpaša Dieva acīs.

 

Aiz "Sievietes stāsts" stāv pāris sievietes, kas ir devušās jaunā piedzīvojumā! Mēs meklējam Dieva pirksta nospiedumus mūsu dzīvēs. Mācāmies atrast un pierakstīt, kā Dievs ir lietojis mūsu dzīves – kā Viņš ir bijis mums līdzās mūsu priekos un bēdās, kā mūsu pieredzes un piedzīvotais šodien ietekmē mūs pašas un citus ap mums.

 

Bībele ir pilna ar stāstiem par to, kā Dievs lietojis cilvēkus, un tādā veidā iepazīstinājis ar Savu žēlastību, mīlestību un piedošanu. Tavi stāsti ar pievienoto garīgo patiesību (stāsti kā Dievs ir Tevi samīļojis, Tevi dziedinājis, Tev ko iemācījis, Tevi mainījis u.c.) nes godu Dievam, kad Tu tos līdzdali. Cik gan bieži citu sieviešu stāsti mūs iedrošina un stiprina! Mēs visas ejam cauri līdzīgām pieredzēm – gan pārbaudījumiem, gan priekam. Arī Tavs stāsts (pat ja Tev liekas, ka Tava dzīve ir parasta, garlaicīga, varbūt pat nožēlojama) var un nes iedrošinājumu citām sievietēm! Mums ir jālūdz un jāļauj Svētajam Garam palīdzēt mums šo stāstu meklēšanā un stāstīšanā.

 

Mēs arī Tevi, Tavas draudzenes un draudzi aicinām pievienoties šajā piedzīvojumā!

Kā praktiski uzsākt sieviešu vakarus, lasi šeit

 

Divus gadus Rīgas Vīlandes draudzes sievietes tikās klātienē divas reizes mēnesī Vīlandes baznīcas kafejnīcā, lai neformālā atmosfērā, t.i. galdiņvakarā, līdzdalītu savus stāstus un klausītos citu sieviešu piedzīvotajā. Lai sarunas un atmiņas labāk raisītos, šajos vakaros studējām dažādus iepriekšsagatavotus materiālus, aicinājām uz sarunu dažādus viesus. Šobrīd klātienē netiekamies, bet esam izveidojušas astoņu nodarbību e-kursu, lai ikviena sieviete, kas meklē atbildes uz lielākiem un mazākiem dzīves jautājumiem, varētu sev ērtā vietā un laikā studēt dažādus aktuālus tematus. Un tā rodas mūsu stāsti - izprotot Dieva radīto pasaules kārtību, sevi un citus tajā.

 

Vēro, kā Tavi stāsti lēni krājas kladītē. Tā ir Tava pieredze un Tavas pērles! Pērles nerodas juvelierizstādājumu veikalā! Tieši tāpēc, ka īsto pērļu veidošanos vienpersoniski uztur Radītājs, tās  ir tik skaistas un vērtīgas!

Un arī Tavas stāstu pērles ir vērtīgas, tās krājas Tavā sirds lādītē – dzīvo un veidojas! Apliec savas pērles kā rotu, lai cilvēki tās ieraugot, atpazīst Dievu, kas Tevi radījis skaistu, ar īpašu nodomu; ar misiju, ko Tev savā dzīvē piepildīt.