Sveika, dārgā sieviete! Prieks, ka esi nonākusi šajā lapā! 

Un mēs tiešām ticam, ka gan Tu, gan ikviena cita daiļā dzimuma pārstāve ir dārga un īpaša Dieva acīs.

 

Aiz "Sievietes stāsts" stāv pāris sievietes, kas ir devušās jaunā piedzīvojumā! Mēs meklējam Dieva pirksta nospiedumus mūsu dzīvēs. Mācāmies atrast un pierakstīt, kā Dievs ir lietojis mūsu dzīves – kā Viņš ir bijis mums līdzās mūsu priekos un bēdās, kā mūsu pieredzes un piedzīvotais šodien ietekmē mūs pašas un citus ap mums.

 

Mums katrai ir SAVS īpašais stāsts! Un cik gan bieži citu sieviešu stāsti mūs iedrošina un stiprina, palīdz turpināt, palīdz izdarīt labākas izvēles, mācīties un pilnveidoties! Mēs visas ejam cauri līdzīgām pieredzēm – gan pārbaudījumiem, gan priekam. Pieraksti savu stāstu! Līdzdali to! Esi par iedrošinājumu citām sievietēm!

 

Mēs arī Tevi, Tavas draudzenes un draudzi aicinām pievienoties šajā piedzīvojumā!

Kā praktiski uzsākt sieviešu vakarus, lasi šeit

 

Divus gadus Rīgas Vīlandes draudzes sievietes tikās klātienē divas reizes mēnesī Vīlandes baznīcas kafejnīcā, lai neformālā atmosfērā, t.i. galdiņvakarā, līdzdalītu savus stāstus un klausītos citu sieviešu piedzīvotajā. Lai sarunas un atmiņas labāk raisītos, šajos vakaros studējām dažādus iepriekšsagatavotus materiālus, aicinājām uz sarunu dažādus viesus.

 

Šobrīd klātienē netiekamies, bet esam izveidojušas astoņu nodarbību e-kursu, lai ikviena sieviete, kas meklē atbildes uz lielākiem un mazākiem dzīves jautājumiem, varētu sev ērtā vietā un laikā studēt dažādus aktuālus tematus. Un tā rodas mūsu stāsti  izprotot Dieva radīto pasaules kārtību, sevi un citus tajā.

 

Vēro, kā Tavi stāsti lēni krājas kladītē. Tā ir Tava pieredze un Tavas pērles! Pērles nerodas juvelierizstādājumu veikalā! Tieši tāpēc, ka īsto pērļu veidošanos vienpersoniski uztur Radītājs, tās  ir tik skaistas un vērtīgas!

Un arī Tavas stāstu pērles ir vērtīgas, tās krājas Tavā sirds lādītē – dzīvo un veidojas! Apliec savas pērles kā rotu, lai cilvēki tās ieraugot, atpazīst Dievu, kas Tevi radījis skaistu, ar īpašu nodomu; ar misiju, ko Tev savā dzīvē piepildīt.