E-KURSA* MĒRĶIS ir ikvienai sievietei dot iespēju piedalīties mūsu iniciatīvā,

neatkarīgi no esošās dzīves vietas vai ikdienas grafika. E-kursā ir ietverti astoņi

līdz šim (aptuveni divu gadu garumā) klātienes vakaros pārrunātie temati,

kā arī jautājumi pārdomām un praktiski uzdevumi.

 

TEMATI:

Radīta skaista. Pagātnes un dzimtas mantojums. Piedošana. Atkarības. Dziedināšana. Sievietes būtība un misija.

Mans unikālais stāsts. Kā atrast un uzrakstīt savējo?

E-KURSA MATERIĀLI SLĒGTĀ FACEBOOK GRUPĀ (sociālās mācīšanās formātā)

"Sievietes stāsts" e-kursa studiju materiālā atradīsi temata aprakstu, jautājumus pārdomām un veselīgai pašrefleksijai, kā arī vairākus praktiskus uzdevumus Tavai izaugsmei, lai Tu varētu domāt par savu sievietes būtību, misiju, stāstu dziļi un patiesi.


 

TAVS IEGUVUMS

E-kursa gaitā Tu labāk apzināsies un spēsi sadzīvot ar savu pagātnes un dzimtas mantojumu, kā arī niansētāk izpratīsi sevi brīžos, kad vajadzīga piedošana, dziedināšana, vai – pašas spēkiem nespēj pārvarēt kādu atkarību.

Dažādu prakšu un tehniku apkopojums rosinās Tevi atbildēt uz būtiskiem jautājumiem par sevi un pasauli – to, kas Tevī, un to – kas apkārt – dziļi un patiesi! Kurss gan nedos Tev sertifikātu vai diplomu, bet zinām – dos cerību, virzienu uz iekšēju mieru, prieku un apmierinātību

 

MŪSU VĒRTĪBAS

Kurss ir balstīts kristīgā pasaules uzskatā, bet, lai tajā piedalītos, nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas teoloģijā vai piederība konkrētai draudzei, konfesijai. Atsauksmes lasi ŠEIT

 

DALĪBAS MAKSA - 20 eiro**

** ja mūsu kursā esi jau piedalījies, tie būs vien 5 eiro.

 

AUTORTIESĪBAS

Šī e-kursa materiāli, ko Tev būs iespēja lejupielādēt, ir paredzētas tikai Tavai personīgajai lietošanai. Bez © Sievietes stāsts autoru rakstiskas atļaujas, e-kursa materiālus nav atļauts sūtīt draugiem, pavairot, augšupielādēt, padarīt publiski pieejamus lejupielādei vai citā veidā izplatīt tālāk. Ja Tev šis kurss ir bijis noderīgs, aicinām līdzdalīt citām sievietēm informāciju, kur tam var reģistrēties. Cienīsim e-kursa veidotāju tā sagatavošanā ieguldītos resursus un zināšanas.

 

  © Sievietes stāsts