E-pasta kursa dalībnieces šo kursu/nodarbības iesaka:

 

🟢 Sievietēm, kas meklē papildu resursus savai atjaunotnei un labākai dzīves izprašanai. Kā arī, varētu būt palīdzošs materiāls, lai pārvarētu garīgu apjukumu un atvērtos dzīvei, jaunajam posmam sākoties, sievietēm, kuras ir pārmaiņu priekšā.

 

 

🟢 Sievietēm, kuras vēlas apstāties, ieklausīties sevī, atklāt sevi, lai dzīvotu piepildītu un skaistu dzīvi.

 

 

🟢 Sievietēm, kas piedzīvojušas daudz notikumu intensīvā dzīves periodā.

 

 

🟢 Ikvienai, kas jūtas nedaudz pazudusi. Kura baidās vai nezina īstos jautājumus, ko sev uzdot, lai rastu atbildes un iekšēju pārliecību par sevi.

 

 

🟢 Man ļoti patika, ka kursa laikā bija iespējams uzdot sev jautājumus, analizēt sevi un rast atbildes. Dažreiz nebija nekā konkrēta, kas nāktu prātā, tomēr katram tematam Dievs īpaši pieskārās. Kurss dod iespēju sevi ieraudzīt kaut mazliet ar Dieva mīlošajām acīm! Noteikti iesaku!

 

 

🟢 Ikvienai sievietei, kura meklē atbildes un jūt, ka nespēj ar daudz ko sadzīvot (pirmkārt, jau pati ar sevi). Pasaulē tik daudz tiek runāts par to, kādām mums jābūt, taču tik maz par to, kādas esam. Pirmkārt jau Dieva skatījumā. Tas ir bezgalīgi svarīgi.

 

 

🟢 Ikvienam, lai apzinātos, cik dievišķas būtnes mēs patiesībā esam.

 

 

🟢 Sievietēm, kas ir nocietinājušās ar cietu sirdi; kuras cieš no tā, ka nav piedevušas un atlaidušas to, kas noticis pagātnē, pirms vairākiem gadiem.

 

 

🟢 Sievietēm, kuras jūtas noskumušas un nesaprastas, kuras meklē atbildes un iedrošinājumu, ir ar zemu pašvērtējumu.