E-KURSA MĒRĶIS ir ikvienai sievietei dot iespēju piedalīties mūsu iniciatīvā, neatkarīgi no esošās dzīves vietas vai ikdienas grafika. E-kursā ir ietverti astoņi līdz šim (aptuveni divu gadu garumā) klātienes vakaros pārrunāti temati, kā arī jautājumi pārdomām un praktiski uzdevumi. PDF formātā sagatavotais materiāls ērti lejupielādējams un izdrukājams.


"Sievietes stāsts" e-kursa studiju materiālā atradīsi temata aprakstu, jautājumus pārdomām un veselīgai pašrefleksijai, kā arī vairākus praktiskus uzdevumus Tavai izaugsmei, lai
Tu varētu domāt par savu sievietes būtību, misiju, stāstu.

 

MŪSU VĒRTĪBAS: Kurss ir balstīts kristīgā pasaules uzskatā, bet, lai tajā piedalītos, nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas teoloģijā vai piederība konkrētai draudzei, konfesijai.

TEMATI: Radīta skaista. Pagātnes un dzimtas mantojums. Piedošana. Atkarības. Dziedināšana. Sievietes būtība un misija. Mans unikālais stāsts. Kā atrast un uzrakstīt savējo?

 

 

TAVS IEGUVUMS: E-kursa gaitā Tu labāk apzināsies un spēsi sadzīvot ar savu pagātnes un dzimtas mantojumu, kā arī niansētāk izpratīsi sevi brīžos, kad vajadzīga piedošana, dziedināšana, vai – pašas spēkiem nespēj pārvarēt kādu atkarību. Dažādu prakšu un tehniku apkopojums rosinās Tevi atbildēt uz būtiskiem jautājumiem par sevi un pasauli – to, kas Tevī, un to – kas apkārt – dziļi un patiesi! Kurss gan nedos Tev sertifikātu vai diplomu, bet zinām – dos cerību, virzienu uz iekšēju mieru, prieku un apmierinātību.

 

DALĪBA E-KURSĀ: "Sievietes stāsts" ir bezpeļņas iniciatīva, kas pašfinansējas, pateicoties tās izveidotājiem un atbalstītājiem.

 

Lai šis materiāls būtu pieejams arī finansiāli, dodam iespēju to saņemt par ziedojumu (izvēloties vienu no trim summām). Pēc ziedojuma veikšanas Ko-fi platformā***, uzreiz saņemsi saiti un paroli lejupielādes uzsākšanai.

 

Ja vēlies ziedot ar pārskaitījumu, dodies šeit un ievadi savu e-pasta adresi.

 

*** Platforma, kurā droši, uzticami un ērti ar ziedojumu (kādi to sauc par uzsauktu kafiju, citi dāvanu vai tējas naudu) var atbalstīt gan dažādas bezpeļņas iniciatīvas un NVO projektus, gan radošus cilvēkus un satura veidotājus.

 

AUTORTIESĪBAS: Šī e-kursa materiāli, ko Tev būs iespēja lejupielādēt, ir paredzētas tikai Tavai personīgajai lietošanai. Bez © Sievietes stāsts autoru rakstiskas atļaujas, e-kursa materiālus nav atļauts sūtīt draugiem, pavairot, augšupielādēt, padarīt publiski pieejamus lejupielādei vai citā veidā izplatīt tālāk.

 

Ja Tev šis kurss ir bijis noderīgs, aicinām līdzdalīt citām sievietēm informāciju, kur to var lejupielādēt. Cienīsim e-kursa veidotāju tā sagatavošanā ieguldītos resursus un zināšanas.


 

Biežāk uzdotie jautājumi

- Vai materiālu var lietot arī bez izdrukāšanas?

Jā, protams! Materiālu ērti lasīt arī telefona, planšetē vai datorā. Bet iesākam ieviest atsevišķu kladīti, kur rokrakstā veikt pierakstus.

 

- Vai ziedojumu var veikt ar pārskaitījumu?

Jā. Lūdzam sazināties ar mums IG vai Facebook platformās vai rakstot e-pastu uz adresi info@sievietesstasts.lv

- Pēc cik ilga laika materiāls būs pieejams lietošanai?

Veicot ziedojumu Ko-fi platformā, uzreiz saņemsi pieeju un paroli materiāla tūlītējai lejupielādei. Ziedojot ar pārskaitījumu, materiālu saņemsi dažu stundu (vēlākais vienas dienas) laikā pēc ziedojuma saņemšanas.

 


 

Sievietes, kas lietojušas e-kursu iepriekšējos gados saka,

ka šis kurss būtu noderīgs:

 

 

✔️ Sievietēm, kas meklē papildu resursus savai atjaunotnei un labākai dzīves izprašanai. Kā arī, varētu būt palīdzošs materiāls, lai pārvarētu garīgu apjukumu un atvērtos dzīvei, jaunajam posmam sākoties, sievietēm, kuras ir pārmaiņu priekšā.

 

 ✔️ Sievietēm, kuras vēlas apstāties, ieklausīties sevī, atklāt sevi, lai dzīvotu piepildītu un skaistu dzīvi.

 

 ✔️ Ikvienai, kas jūtas nedaudz pazudusi. Kura baidās vai nezina īstos jautājumus, ko sev uzdot, lai rastu atbildes un iekšēju pārliecību par sevi.

 

✔️ Man ļoti patika, ka kursa laikā bija iespējams uzdot sev jautājumus, analizēt sevi un rast atbildes. Dažreiz nebija nekā konkrēta, kas nāktu prātā, tomēr katram tematam Dievs īpaši pieskārās. Kurss dod iespēju sevi ieraudzīt kaut mazliet ar Dieva mīlošajām acīm! Noteikti iesaku!

 ✔️ Sievietēm, kas piedzīvojušas daudz notikumu intensīvā dzīves periodā.

 

✔️ Ikvienai sievietei, kura meklē atbildes un jūt, ka nespēj ar daudz ko sadzīvot (pirmkārt, jau pati ar sevi). Pasaulē tik daudz tiek runāts par to, kādām mums jābūt, taču tik maz par to, kādas esam. Pirmkārt jau Dieva skatījumā. Tas ir bezgalīgi svarīgi.

 

✔️ Ikvienam, lai apzinātos, cik dievišķas būtnes mēs patiesībā esam.

 

✔️ Sievietēm, kas ir nocietinājušās ar cietu sirdi; kuras cieš no tā, ka nav piedevušas un atlaidušas to, kas noticis pagātnē, pirms vairākiem gadiem.

 

✔️ Sievietēm, kuras jūtas noskumušas un nesaprastas, kuras meklē atbildes un iedrošinājumu, ir ar zemu pašvērtējumu.

  © Sievietes stāsts